Strona WWWStrona WWW

Godło

Szkolne konkursy w roku 2017/2018

Konkurs z tabliczki mnożenia

tytuł MT EXPERT otrzymali:

w kl. IV: Martin Duch, Bartosz Pecold

w kl. V.: Szymon Bogdan, Michał Horbanowicz,
Wiktoria Krenz, Julia Malarowska,

Konrad Midek

w kl. VI:
Wioletta Galek, Miłosz Kozioł
Nikola Nahaczewska, Norbert Najdek 

opiekun: Agnieszka Szewczyk


Szkolny etap Konkursu zDolny Ślązaczek
(j. niemiecki)

I miejsce  - Wiktoria Klimek

II miejsce - Szymon Bogdan

III miejsce - Miłosz Kozioł

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się: Wiktoria Klimek 

opiekun: Danuta Bohm


Szkolne konkursy w roku 2016/2017



Szkolny etap Kunkursu zDolny Ślązaczek 2016/2017
(j.polski, matematyka)

I miejsce - Marcel Mendocha
II miejsce - Nikola Reut
III miejsce - Natalia Górska


Do etapu powiatowego zakwalifikował się: Marcel Mendocha


opiekun: Monika Hołoga, Agnieszka Szewczyk

Język angielski

I miejsce - Marcel Mendocha

Do etapu powiatowego zakwalifikował się: Marcel Mendocha

opiekun: Natalia Sus


Konkurs z tabliczki mnożenia

tytuł MT EXPERT otrzymali:

w kl. IV: Szymon Bogdan, Wiktoria Klimek,
Konrad Midek


w kl. V: Wioletta Galek, Nikola Nahaczewska

w kl. VI:
Sandra Klimek, Wojciech Kruczkowski,
Marcel Mendocha, Marcel Owczarz,
Roksana Trościńska, Gracjan Zawadzki

opiekun: Agnieszka Szewczyk



Szkolny konkurs czytelniczy
"W poszukiwaniu zaginionych tytułów"

I miejsce
Michał Horbanowicz kl. 4

opiekun: Danuta Bohm




Ogólnopolski Konkurs
TRIATHLON MATEMATYCZNY

I miejsce
Konrad Midek kl. 4

opiekun: Agnieszka Szewczyk



Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"Baśnie, naturalnie!"

Nadia Kamoda, Aleksander Wal  OP

Roksana Trościńska, Nikola Reut kl. VI

opiekun: Danuta Bohm, Agnieszka Kida



Laureaci szkolnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
ph.  "Bajkowe podwórko"

I miejsce - Zuzanna Kołcz OP

II miejsce - Tomasz Ambrożewicz OP

III miejsce - Marcel Najdek OP

 opiekun: Danuta Bohm, Agnieszka Kida

I miejsce- Roksana Trościńska kl. 6

II miejsce- Justyna Ambrożewicz kl.5

III miejsce 
Nikola Reut kl. 6, Wioletta Galek kl. 5,
Daria Zawadzka kl. 5

opiekun: Danuta Bohm


Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny   "Łapy, pióra i rymów cała fura" - etap szkolny

I miejsce
Nikola Reut  kl.6

opiekun: Danuta Bohm


Szkolny Konkurs ph. "Najładniejsza walentynka"

I miejsce
Julia Malarowska kl. 4

II miejsce
Nikola Reut kl. 6

III miejsce
Zuzanna Kołcz OP

opiekun: Agnieszka Szewczyk




XV Powiatowy Konkurs Matematyczny - etap szkolny


I miejsce
Nikola Reut kl. 6

II miejsce
Natalia Górska kl. 5

III miejsce
Wioletta Galek  kl. 5
Konrad Midek  kl.4

(uczniowie zakwalifikowali się do etapu powiatowego)

opiekun: Agnieszka Szewczyk


Szkolny Konkurs Matematyczny
"Mistrz krzyżówek matematycznych"

I miejsce
Wioletta Galek kl. 5

II miejsce
Nikola Reut kl. 6

III miejsce
Natalia Górska kl. 5

opiekun: Agnieszka Szewczyk



 

 








Aktualności

Strona 1 z 7  > >>